گروه صنعتی رابین متال
یکشنبه , تیر ۲۴ ۱۴۰۳
خانه / اکسید روی / اکسید روی

اکسید روی

اکسید روی چیست؟

اکسیدروی یک ترکیب شیمیایی است که به صورت شیمیایی با فرمول H2O2 نشان داده می‌شود. این ترکیب شیمیایی به‌صورت طبیعی در آب باریده و در بسیاری از مواد غذایی و همچنین در بسیاری از محصولات پاک‌کننده خانگی و صنعتی یافت می‌شود. اکسیدروی یکی از ترکیبات شیمیایی است که به‌صورت پایدار در شرایط غیرعادی به راحتی تجزیه می‌شود و اکسیژن آزاد را آزاد می‌کند. در واقع، این ترکیب شیمیایی در حضور آب و نور، به‌صورت پایدار یون فسفات را تشکیل می‌دهد و اکسیژن آزاد را بر می‌گرداند.

موارد مورد استفاده اکسید روی

از اکسیدروی به‌عنوان یک عامل اکسید کننده در صنایع شیمیایی، پزشکی، محیط‌زیست و غیره استفاده می‌شود. این ترکیب شیمیایی به‌صورت فعال در حذف باکتری‌ها، ویروس‌ها و قارچ‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. اکسیدروی به‌عنوان یک اکسید کننده قوی در راکتورهای شیمیایی، پزشکی، محیط‌زیستی و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب شیمیایی به‌عنوان یک داروی ضدعفونی‌کننده نیز به‌کار می‌رود. به‌طور معمول، اکسیدروی در دوزهای کمتر از ۳ درصد به‌عنوان یک داروی ضدعفونی‌کننده برای درمان زخم‌ها، سوختگی‌ها و عفونت‌های پوستی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اکسید روی در محصولات آرایشی بهداشتی

علاوه بر این، اکسیدروی در تهیه‌ی محصولات آرایشی و بهداشتی به‌عنوان یک عامل سفیدکننده و ضدعفونی‌کننده نیز به‌کار می‌رود. این ترکیب شیمیایی به‌عنوان یک عامل سفیدکننده در محصولات آرایشی و بهداشتی مانند محصولات پاک‌کننده، محصولات حصبه‌ای، محصولات ترمیمی پوست، روانکارها،‌ محصولات نوروزان و غیره استفاده می‌شود.

با توجه به اینکه اکسیدروی به‌عنوان یک ترکیب شیمیایی با خصوصیات فعال قابل استفاده در بسیاری از صنایع است، این ترکیب شیمیایی دارای اهمیت بسیاری است و به‌صورت گسترده در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.همچنین، اکسیدروی در صنایع الکترونیک، کاغذسازی، تصفیه آب، پالایش نفت و غیره نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. به‌طور کلی، این ترکیب شیمیایی به‌عنوان یک عامل اکسید کننده و همینطور یک عامل اکسید کننده در صنایع الکترونیک، کاغذسازی، تصفیه آب، پالایش نفت و غیره نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. به‌طور کلی، این ترکیب شیمیایی به‌عنوان یک عامل اکسید کننده و ضدعفونی‌کننده در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و از اهمیت بالایی برخوردار است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128512511
شماره تلفن ثابت:02171053047
شماره فکس:02171053049
آدرس کانال: Rabinmetal@
پاسخگویی تلگرام: Rabinmetal1@
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Info@Rabinmetal.com