گروه صنعتی رابین متال
پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۴۰۳
خانه / شمش سرب / تولیدی شمش سرب نرم درجه یک

تولیدی شمش سرب نرم درجه یک

شمش سرب نرم در این تولیدی بزرگ و پرسابقه به تولیدات انبوه می رسد و باید گفت که تولیدی نام برده شده انواع شمش سرب های نرم درجه یک و همچنین مرغوب را تولید کرده و به عرصه ی فروش می رساند.

شمش سرب یکی از پرمصرف ترین محصول تولیدی از فلز سرب می باشد از این محصول برای تولیدات انبوه استفاده می کنند.

شمش سرب نرم در شهرهای مختلف ایران به تولیدات گسترده رسیده و به دست جامعه ی فروش رسیده و در بازارهای تجاری و همچنین صنعتی به پخش می رسند.

معادن بزرگ سرب در ایران

شمش سرب نرم

ایران سرزمین بزرگی می باشد و این سرزمین بزرگ دارای معادن بسیار زیادی در دل خود نیز می باشد.

یکی از معادن های بسیار بزرگ و همین طور پرسود در کشور ایران معدن فلز سرب می باشد. روزانه میزان قابل توجه ای فلز سرب از این معادن به استخراج رسیده و این نمونه های استخراج شده جهت تولیدات و به کارگیری های انبوه در صنعت های مختلف به کارگاها و کارخانه ها فرستاده می شوند.

یکی از مشتقات بسیار پرمصرف و کارا شمش سرب نرم می باشد و تجارت های بسیار زیادی توسط این سنگ سرب ها گردانده می شوند.

شهرهای تولیدکننده ی شمش سرب نرم در ایران

در ایران شهرهای مختلفی به تولید شمش سرب نرم پرداخته اند و باید گفت این شهرها کارخانه های بسیار بزرگ و پیشرفته ای را در خود جای داده اند که بتوانند به تولیدات انبوه و صد البته تولیدات کیفی دست بیابند و محصولات باکیفیت و درجه یک را به جامعه فروش ارائه دهند.

یکی از شهرهای بسیار بزرگ و همچنین مهم تولید کننده شمش سرب نرم کارخانه ی صنعتی اصفهان می باشد و از دیگر شهرهای بسیار مهمی که در این زمینه فعالیت می کنند می توان به موارد شهر قم، اطراف شهر بزرگ تهران و شهررضا اشاره به عمل آورد.

تولیدی بزرگ شمش سرب نرم در ایران

شمش سرب نرم

این تولیدی بزرگ با به کارگیری ماشین ها و صنایع بسیار پیشرفته توانسته است شمش سرب نرم بسیار باکیفیت و همچنین درجه یک را تولید کرده و برای تولیدات صنایع بزرگ دیگر به مراکز و تولیدی های مربوطه ی دیگری ارسال کند.

شمش سرب نرم یکی از تولیدات بسیار انعطاف پذیر و با قابلیت چکش خوری بالا می باشد و از این رو می توان از این محصول برای تولیدات گسترده ای نظیر موارد زیر استفاده کرد:

  • تولید لوله
  • محصول اتصالات
  • باطری ها
  • در صنایع سرامیک
  • در محصولات ساختمانی
  • تولیدات شیشه های سربدار
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128512511
شماره تلفن ثابت:02171053047
شماره فکس:02171053049
آدرس کانال: Rabinmetal@
پاسخگویی تلگرام: Rabinmetal1@
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Info@Rabinmetal.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش شمش سرب آلیاژی زنجان

فروش شمش سرب آلیاژی زنجان به طور مستقیم و بدون واسطه از طریق سایت انجام خواهد شد. در این مرکز می توان با گستردگی تنوع این فلز و زمینه های کاربرد آن نیز آشنایی پ