گروه صنعتی رابین متال
پنج شنبه , خرداد ۲۴ ۱۴۰۳
خانه / ورق سرب رادیولوژی / فروشنده ورق سرب رادیولوژی بیمارستانی

فروشنده ورق سرب رادیولوژی بیمارستانی

فروشنده ورق سرب رادیولوژی نقش واسطه ای مهمی در تهیه این ابزار کاربردی و ضروری در بیمارستانها و سایر مراکز درمانی ایفا می کند. سرب در بخش های مختلف زندگی به طور مستقیم و غیرمستقیم استفاده می شود. 
فروشنده ورق سرب رادیولوژی بیمارستانی

آشنایی با انواع ورق های سربی

آشنایی با انواع ورق های سربیبیشترین و رایجترین استفاده از آن، در باتریها به ویژه در باتری سرب اسید در سراسر جهان است.

همچنین در مهمات (گلوله و شلیک)، در لوله ها، کابل، ورق سرب و موارد دیگر استفاده می شود.

استفاده از ورق سرب در ساخت و ساز و روکش کابل سرب در ارتباطات مهمات و فلز سرب در ساخت انواع مهمات، بلبرینگ های فلزی و سایر محصولات سرب با انتشار بعدی سرب استفاده می شود. سرب مورد استفاده در ساخت مهمات قبل از ریخته گری، برش، اکسترود، تعویض یا کار مکانیکی ذوب و آلیاژ می شود. بعضي از سربها نيز به صورت سرب جدا شده و ماده منفجره واکنش نشان مي دهند.

از سرب در ساخت یاتاقان با آلیاژ دادن آن با مس، برنز، آنتیموان و قلع استفاده می شود، اگرچه مصرف سرب در این گروه نسبتاً اندک است.

سایر محصولات سرب شامل فلز ترن (آلیاژ آبکاری)، وزن و بالاست، قلاب سرب، مواد لوله کشی، مواد بام، ریخته گری فویل، لوله های فلزی قابل جمع شدن و ورق سرب است.

سرب همچنین برای گالوانیزه، بازپخت و آبکاری استفاده می شود.

در همه این موارد سرب معمولاً قبل از عملیات تشکیل مکانیکی ذوب و ریخته می شود.

چند گونه از موارد مختلف کاربرد و استفاده از سرب:

انواع ورق سربی:

رنگدانه های سرب:

استفاده از سرب سفید (کربنات اصلی سرب) در رنگهای تزیینی از مرحله نهایی خارج شده است اما هنوز هم دارای اعتبار ساخت رنگ با خصوصیات هوازدگی خارجی خوب است،
سرب قرمز رنگدانه سنتی رنگهای اولیه برای مهار زنگ زدن است که مستقیماً روی آهن و فولاد اعمال می شود. رنگهای مبتنی بر پودر کلسیم بر روی فولاد گالوانیزه مؤثر هستند و از لزوم آغازگرهای اچ جلوگیری می کنند.

کرومات سرب (زرد) و مولیبدات سرب (نارنجی قرمز) هنوز هم در پلاستیکها استفاده می شود و به میزان کمتری از رنگها استفاده می شود. از کرومات سرب به عنوان رنگدانه زرد در علائم راه استفاده می شود.
سرب Cames:

مدت زمان طولانی سکوهای سرب از ویژگیهای شیشه های رنگ آمیزی شده در کلیساها و کلیساها است.

آنها از بخش های H شکل سرب تشکیل شده اند که تک تک شیشه ها را در خود نگه می دارند.

هم اکنون آنها به طور سنتی در خانه های مدرن مورد استفاده قرار می گیرند و به شکل نوارهای چسبنده ای که روی یک قطعه شیشه بزرگتر چسبانده شده اند برای شبیه سازی یکپارچه هستند.

استفاده از سرب به این روش جذاب است و هوای سنتی را به خانه منتقل می کند.

فولاد سرب-پوشیده

این ماده کامپوزیت با ورق نورد سرد روی ورق فولادی تولید می شود که با یک پوشش نازک آلیاژ قلع سرب (صفحه ترن) پیش ساخته شده است.

این یک پیوند متالورژیکی قوی بین سرب و فولاد تشکیل می دهد و ماده ای را فراهم می کند که ترکیبی از خصوصیات فیزیکی و شیمیایی سرب با خصوصیات مکانیکی فولاد است.

اگرچه در درجه اول در بازار عایق صدا با هدف قرار گرفته است ، فولاد چرمی سرب نیز در محافظ پرتویی و در روکش ساختمانها کاربرد دارد.

دلایل سرکوبی ورق سربی رایولوژِی

دلایل سرکوبی ورق سربی رایولوژِیویژگی های قابل استفاده در محدوده مایکروویو شبه می تواند در ساعتهای پر سرعت (حداکثر ۱۰GHz) استفاده شود. از مواد نازک و انعطاف پذیر در تجهیزات قابل حمل استفاده می شود.

تقریباً هیچ محدودیتی در جایی که بتوان از آن استفاده کرد کمتر از زمان لازم برای نصب نیست.

در انواع مختلفی از اشکال و اندازه قابل استفاده برای انواع مختلفی از کاربردها تولید می شود.

سرکوب رزونانس جریان فرکانس بالا را کنترل می کند و با ایجاد امپدانس ، رزونانس الکترومغناطیسی ناخواسته را سرکوب می کند.

سرکوب موج الکترومغناطیسی، موج الکترومغناطیسی را که به ورق حمله می کند با از دست دادن مغناطیس ترکیبی آن سرکوب می کند.

راز سرکوبگری آن در ساختارش نهفته است، جایی که فلز مغناطیسی فوق العاده نازکی، نظم میکرون را مرتب می کند، یکدیگر را در همان جهت همپوشانی می کنند.

به دلیل پیکربندی این ویژگی، سر و صدایی را در سطح دستگاههای مبتنی بر فریت سرکوب می کند، یعنی صداهای مضر را جذب می کند و آنها را به گرما تبدیل می کند تا محیط های الکترومغناطیسی تمیز ایجاد کند. این مختصر بیانی از چگونگی عملکرد سرکوبی ورق سربی بود.

درجه خلوص استاندارد ورق سربی رادیولوژی بیمارستانی

درجه خلوص استاندارد ورق سربی رادیولوژی بیمارستانیورق سرب، محافظتی ماندگار برای طیف گسترده ای از برنامه های بام را فراهم می کند.

این انتخاب حرفه ای برای چراغ های برق، دره ها، ایوانها و خوابگاه ها در املاک مسکونی است و می تواند کانون اصلی ساختمان های سنتی و معاصر باشد.

با این حال، همه سرب ورقها با همان مشخصات تولید نمی شوند.

فقط ورق غلتک سرب برای سازگاری ضخامت به استاندارد Standard BS EN 12588 می رسد.

روند نورد شامل عبور دال های سرب به جلو و عقب بین غلتک های فشار قوی است.

این فرآیند به صورت کامپیوتری کنترل می شود تا به طور مداوم یک ضخامت از پیش تعیین شده و ساختار دانه بافتنی دقیقا به دست آید، اجازه می دهد عملکرد محصول را در حالی که در محل است با دقت پیش بینی کرد.

ورق سرب
BS EN 12588 تضمین می کند که طیف وسیعی از ضخامت های استاندارد با تحمل ۵/۵ + ؛ آلیاژ مورد استفاده مطابق با کیفیت حداقل از ۸۹٫۸۱٪ سرب است.

دوام بهبود یافته

سرب به ضخامت استاندارد شش كد تولید می شود، عدد Code از وزن امپریالیستی یك قطعه سرب كه اندازه آن ۱ فوت مربع است گرفته شد.

به عنوان مثال، کد ۳ از هر فوت مربع ۳lb وزن داشت. با معرفی استاندارد انگلیس، تأکید بر ضخامت و نه وزن آن در هر منطقه تغییر یافت.
ورق سرب برای محاسبه وزن تقریبی ورق سرب نورد، طول را در عرض متر در عرض x بر حسب وزن کد در کیلوگرم در متر مربع ضرب می کنند.

هدف اصلی كیفیت كمتر از ۹۹٫۹۳٪ سرب در آلیاژ مورد استفاده برای تولید ورق غلطك سرب است، كه با ضمانت به شرط آنكه مطابق با دفترچه راهنما نصب شود، پشتیبانی می شود.

ورق غلتکی سرب را در هر عرض از ۱۵۰ میلی متر تا ۱۵۸۰ میلی متر در کدهای ۳،۴ و ۵ و تا ۱۲۷۵ میلی متر در کدهای ۶،۷ و ۸ در طول رول استاندارد ۳ و ۶ متر تهیه می کنیم.

اندازه حداکثر توصیه شده برای هر ضخامت کد متفاوت است و بستگی دارد به این که قطعه چقدر ضخیم باشد. اینها مواردی از ویژگی های ورق سربی استاندارد بود که شمرده شد و بیش از این مجال پرداختن به جزئیات تخصصی آن نیست.


بزرگترین فروشنده ورق سربی رادیولوژی در ایران

بزرگترین فروشنده ورق سربی رادیولوژی در ایرانتا اینجا نگاهی کوتاه بر سیر تولید و استفاده از سرب و ورق های سربی داشتیم، از درون باتریها گرفته تا ورق سربی رادیولوژی. همین استفاده های متعدد و ایضا نقش کیفیت این ماده و تاثیرش در سلامتی ما، تولید، عرضه، خرید و فروش این محصول را اهمیت بخشیده و می بایست در انتخاب بهترین فروشنده و خرید از آن نهایت دقت به عمل آید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128512511
شماره تلفن ثابت:02171053047
شماره فکس:02171053049
آدرس کانال: Rabinmetal@
پاسخگویی تلگرام: Rabinmetal1@
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Info@Rabinmetal.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ورق سرب رادیولوژی در تهران

با توجه به پیشرفت علم رادیولوژی ورق های سرب رادیولوژی با خلوص زیاد قیمت های بالایی دارند.در این باره باید این ورقها دارای کیفیت بالایی باشند که به همان اندازه ق

دیدگاهتان را بنویسید