گروه صنعتی رابین متال
پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۴۰۳
خانه / شمش سرب / مرکز خرید نقدی شمش سرب خالص اصفهان

مرکز خرید نقدی شمش سرب خالص اصفهان

خرید نقدی شمش سرب خالص اصفهان را می توانید با مراجعه به مراکز خرید و فروش نقدی انواع شمش سرب، آلومینیوم و مس خریداری کنید.

با افزایش جمعیت کشور و صنعتی شدن شهر ها باعث شده که مصرف کالاهی ایرانی و خارجی در کشور زیاد استفاده شوند. به دنبال مصرف کالاهای زیاد، افزایش ضایعات را نیز به دنبال خواهد داشت. برای بازگشت این ضایعات ها به چرخه اول یعنی صنعت مادر نیاز به بازیافت آنها هست.

مرکز خرید نقدی شمش سرب خالص اصفهان

شمش سرب خالص اصفهان

اصفهان یکی از بزرگترین شهر های صنعتی ایران می باشد که با سابقه چندین ساله در تولید و فناوری انواع شمش آلومینیوم، سرب، روی و آهن و سنگ مرمریت کاشان یکی از بهترین تولید کنندگان کشور می باشد. این شمش ها به عنوان مواد اولیه به صنایع مادر ارسال می گردد. که شما جهت خرید نقدی شمش سرب خالص می توانید به این  تولید کنندگان مراجعه کنید.

مرکز خرید نقدی شمش سرب خالص اصفهان

خرید نقدی شمش سرب خالص

جهت خرید نقدی شمش سرب خالص می توانید به صنعت گران بزرگ کشور مانند صنعت گران اصفهان ، تبریز و تهران  مراجعه کنید. تا با بدست آوردن لیست قیمت این شمش ها اقدام به خرید نقدی آنها کنید. البته لازم به ذکر هست که سرب نه تنها در قالب شمش بلکه در قالب های زیادی تولید می شوند که به چند نمونه آن توجه کنید.

  • شیت یا ورق سرب
  • مفتول سربی

هر کدام از این موارد ذکر شده برای صنایع مختلفی و سنگ مرمریت چرمی کاربرد دارد که شما جهت خرید سرب مناسب خود می توانید با نمایندگان فروش در ارتباط باشید.

خرید نقدی شمش سرب

بهترین شمش سرب اصفهان

اگر تمایل دارید از انواع بهترین و خالص ترین شمش های سرب اصفهان خریداری کنید می توانید با در دست داشتن اطلاعات کافی در مورد مواد اولیه صنعت خود از این صنعت گران اصفهان اقدام به خرید شمش سرب کنید. تا با خرید عمده از این صنعت گران از تخفیف های ویژه آنان بهره مند شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128512511
شماره تلفن ثابت:02171053047
شماره فکس:02171053049
آدرس کانال: Rabinmetal@
پاسخگویی تلگرام: Rabinmetal1@
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Info@Rabinmetal.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش شمش سرب آلیاژی زنجان

فروش شمش سرب آلیاژی زنجان به طور مستقیم و بدون واسطه از طریق سایت انجام خواهد شد. در این مرکز می توان با گستردگی تنوع این فلز و زمینه های کاربرد آن نیز آشنایی پ