گروه صنعتی رابین متال
پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۴۰۳
خانه / باطری / مرکز خرید نقدی داغی باطری ماشین کردستان

مرکز خرید نقدی داغی باطری ماشین کردستان

خرید نقدی داغی باطری را با شرایط بسیار خوب انجام دهید. مرکز خرید داغی باطری ماشین کردستان در کدام یک از شهر های ایران وجود دارد که بتوان با قیمت مناسب آن را خریداری کرد؟

داغی باطری به همان باطری گفته می شود که عمر مفید آن به پایان رسیده و دچار فرسایش شده است. این باطری ها را کارخانه های تولیدی در شهر های مختلف خریداری می کنند و از آن یک باطری بهینه شده درست می کنند که آن باطری می تواند مدت زمان زیادی را برای مان بازدهی داشته باشد.

خرید نقدی داغی باطری

خرید نقدی داغی باطری

خرید نقدی داغی باطری را اگر بتوانید به صورت عمده انجام دهید بسیار برای شما به صرفه خواهد بود زیرا با این کار می توانید خود را شامل حال آفر های ویژه نمایید. هم چنین خرید نقدی داغی باطری باعث می شود شما با قیمت بسیار ارزان تری نسبت به خرید شرایطی و یا اقساطی داشته باشید.

خرید نقدی داغی باطری

ارسال داغی باطری

داغی باطری امروزه به حدی مورد خرید تولید کنندگان قرار گرفته که خود به عنوان یک تجارت معرفی شده استو از این رو اغلب شهر های ایران عمل خرید و فروش داغی باطری را انجام می دهند. هر چه تعداد شهر هایی که داغی باطری را به خرید و فروش می رسانند بیشتر باشد در نتیجه ارسال و حمل و نقل آن نیز بهتر خواهد بود. از جمله شهر هایی که خربدو و فروش داغی باطری را در سطح کلان انجام می دهند عبارتند از:

 

  1. شهر تهران
  2. شهر اصفهان
  3. شهر تبریز
  4. شهر قم
  5. شهر کرج
  6. شهر اهواز
  7. شهر سنندج
  8. شهر مشهد
  9. شهر اردبیل
  10. شهر ارومیه

خرید نقدی داغی باطری

نمایندگی فروش داغی باطری

تقاضای بیش از اندازه کارخانه های تولید باطری سازی برای خرید باطری های فرسوده سبب شده است که بسیاری از افراد به فکر راه اندازی نمایندگی خرید و فروش در شهر های مختلف باشند. اما برای این که بتوان این نمایندگی را اخذ کرد می بایست شامل یک سری از شرایط عمومی و یک سری شرایط خصوصی اخذ نمایندگی بود، که از جمله آن می توان به داشت پروانه کسب اشاره کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128512511
شماره تلفن ثابت:02171053047
شماره فکس:02171053049
آدرس کانال: Rabinmetal@
پاسخگویی تلگرام: Rabinmetal1@
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Info@Rabinmetal.com

مطلب پیشنهادی

انواع باطری به صورت عمده

مراکز خرید انواع باطری به صورت عمده

انواع باطری به صورت عمده بسته به نوع ولتاژی که دارند، به انواع گوناگونی تقسیم …